Můj příběh a co se mnou můžeš žít i Ty...

Od mala jsem milovala zkoušet a objevovat, milovala jsem svobodu. Svoboda se prolíná vším, co tvořím, a mou touhou je dopřávat svobodný magnetický život dalším ženám, které touží po vlastní seberealizaci.

Znáš to?

  • “Nejsem dost dobrá”
  • “Ostatní toho umí víc, než já”
  • “Nejsem nijak výjimečná, nemám žádnou konkurenční výhodu”
  • ”Ale co když neuspěju, jak budu vypadat?”
  • ”Co když investuju spoustu času a peněz a ono to nevyjde?”
  • ”Měla jsem začít s podnikáním dřív, už je pozdě”
  • ”Chybí mi sebevědomí”

Slýcháš taky takový hlas ve své hlavě? Rozumím. Neznám totiž ženu, podnikatelku, která by někdy tohle neřešila. Je to ta naše malá opatrná část, holčička v nás. Jenže teď Ti řeknu jednu zásadní věc: 

Do podnikání nemůže jít holčička, do podnikání musí jít dospělá ŽENA!

Dokud jsem se nepostavila do své magnetické síly, jako žena, byla jsem v podnikání spíš jak malá holka, co se snaží, co touží po tom, aby ji lidi viděly, co je ustrašená a opatrná. Procházela jsem spoustu podnikatelských kurzů a sbírala informace, ale problém byl, že jsem na podnikání nedozrála jako žena. 

Byla jsem podnikatelkou, ale necítila jsem se jako podnikatelka...

Chyběly tomu pevné základy. Na začátku byla euforie, energie na maximum, makačka, všechno pěkně rozfrčet...ale pořád to nestačilo...nešlo to tak rychle, jak jsem čekala a energie ubývalo...jenže já se nevzdávám, a tak jsem hledala návody v dalších a dalších kurzech. STOP! Došlo mi, že to není o postupech, ale musím se vrátit na začátek. O krok vpřed...postavit se zpět do své síly jako žena a z téhle pozice tvořit.

Žádné zběsilé následování postupů, dokud na 100% nepoznám, kdo jsem, a dokud neuvěřím v sebe.  Nejdřív si potřebuju stoupnout do své síly a cítit se sebejistěmagneticky.

Je to jako kdybys chtěla studovat vejšku, ale neprošla jsi základkou. Těžký co? Nejspíš si budeš mezi vysokoškoláky připadat jako mimoň. Pravděpodobně se to naučíš, ale chce to sakra pevnou vůli a odhodlání.

Chci Ti, jako ženě, která touží po svobodě a seberealizaci, ulehčit cestu. Nechci, abys na své cestě dřela, abys měla pocit, že ještě nejsi dost dobrá. Chci, abys podnikala v magnetické ženské síle! Chci, aby sis to užívala a nezapadla jsi jen do role “podnikatelky”, protože ty nejsi jen podnikatelka.

Když si vezmeš svou moc, uvěříš, že tvoříš svůj magnetický život, že je to v Tvých rukách a že můžeš vše, co chceš, probudíš svůj maximální potenciál. A to je to, s čím ti pomůžu. Vystoupit z přeludů mysli a starých nastavení, vidět i za hranice své mysli, stoupnout si do své síly a objevit a definovat svou vlastní úžasnou cestu seberealizace.

Magnetická žena tvoří, je úžasnou podnikatelkou, partnerkou, matkou, protože vnitřně cítí svoji magnetickou sílu.

Koučinkový program MAGNETICKÝ START PODNIKÁNÍ

Chceš rozjet své vlastní podnikání? Chceš se večer těšit na další pracovní den? Potřebuješ prakticky uchopit své podnikatelské téma začít se živit tím, co miluješ?

Zvu tě do koučinkového programu MAGNETICKÝ START PODNIKÁNÍ, kde společně nastavíme tvé podnikání, a to přesně na míru tobě.

NARODILY JSME SE, ABYCHOM ZÁŘILY! POJĎ ZÁŘIT I TY!

s láskou Aneta