Můj příběh a co se mnou můžeš žít i Ty...

Od mala jsem milovala zkoušet a objevovat, milovala jsem svobodu. Svoboda se prolíná vším, co tvořím, a mou touhou je dopřávat svobodný magnetický život dalším ženám, které chtějí být podnikatelkami.

Znáš to?

  • “Nejsem dost dobrá”
  • “Ostatní toho umí víc, než já”
  • “Nejsem nijak výjimečná, nemám žádnou konkurenční výhodu”
  • ”Ale co když neuspěju, jak budu vypadat?”
  • ”Co když investuju spoustu času a peněz a ono to nevyjde?”
  • ”Měla jsem začít s podnikáním dřív, už je pozdě”
  • ”V podnikání mi chybí sebevědomí”

Slýcháš taky takový hlas ve své hlavě? Rozumím. Neznám totiž ženu, podnikatelku, která by někdy tohle neřešila. Je to ta naše malá opatrná část, holčička v nás. Jenže teď Ti řeknu jednu zásadní věc: 

Do podnikání nemůže jít holčička, do podnikání musí jít dospělá ŽENA!

Dokud jsem se nepostavila do své magnetické síly, jako žena, byla jsem v podnikání spíš jak malá holka, co se snaží, co touží po tom, aby ji lidi viděly, co je ustrašená a opatrná. Procházela jsem spoustu podnikatelských kurzů a sbírala informace, ale problém byl, že jsem na podnikání nedozrála jako žena. 

Byla jsem podnikatelkou, ale necítila jsem se jako podnikatelka...

Chyběly tomu pevné základy. Na začátku byla euforie, energie na maximum, makačka, všechno pěkně rozfrčet...ale pořád to nestačilo...nešlo to tak rychle, jak jsem čekala a energie ubývalo...jenže já se nevzdávám, a tak jsem hledala návody v dalších a dalších kurzech. STOP! Došlo mi, že to není o postupech, ale musím se vrátit na začátek. O krok vpřed...postavit se zpět do své síly jako žena a z téhle pozice tvořit.

Žádné zběsilé následování postupů, dokud na 100% neuvěřím v sebe a dokud se já nebudu cítit sebejistěmagneticky.

Je to jako kdybys chtěla studovat vejšku, ale neprošla jsi základkou. Těžký co? Nejspíš si budeš mezi vysokoškoláky připadat jako mimoň. Pravděpodobně se to naučíš, ale chce to sakra pevnou vůli a odhodlání.

Chci Ti, jako ženě, která touží po svobodě a seberealizaci v podnikání, ulehčit cestu. Nechci, abys na své podnikatelské cestě dřela, abys měla pocit, že ještě nejsi dost dobrá. Chci, abys podnikala v magnetické ženské síle! Chci, aby sis to užívala a nezapadla si jen do role “podnikatelky”, protože ty nejsi jen podnikatelka.

Když si vezmeš svou moc, uvěříš, že tvoříš svůj magnetický život, že je to v Tvých rukách a že můžeš vše, co chceš, probudíš svůj maximální potenciál. A to je to, co ženy učím. Vystupovat z přeludů mysli a starých nastavení, vidět i za hranice své mysli, stoupnout si do své síly a respektovat svou unikátnost. 

Magnetická žena tvoří, je úžasnou podnikatelkou, partnerkou, matkou, protože vnitřně cítí svoji magnetickou sílu.

Online program MAGNETICKÝ (re)START

Aktuálně tvořím online program pro ženy, které touží být podnikatelkami, nebo jsou v podnikání zaseknuté, a ví, že nestojí ve své magnetické síle. Necítí se v roli podnikatelky sebejistě a brzdí je limity, které si často vůbec neuvědomují. Bude v něm všechno, co potřebuješ vědět, abys změnila mindset a začala jsi v podnikání přemýšlet jako zralá magnetická žena. Pokud o kurzu chceš vědět mezi prvními, zapiš se na čekačku, magnetická ženo.✨

NARODILY JSME SE, ABYCHOM ZÁŘILY! POJĎ ZÁŘIT I TY!

s láskou Aneta