IKIGAI KOUČINK

Objev své ikigai a buď magnetickou ženou.

Hledáš sama sebe a svůj přínos světu, ale pořád to není ono?

Pak je poznání tvého ikigai správný nástroj pro tebe. Že nevíš, co to je? Je to tvůj důvod, proč každé ráno vstát z postele. Ikigai je japonský koncept, který se ale pro svoji komplexnost těší stále větší popularitě po celém světě.  Je to něco, co cítíš a co ti dává obrovský smysl. Zkrátka víš, kdo jsi a co je tvůj životní úkol. Co přináší tvoje existence světu a lidem kolem tebe. Je to tvoje jedinečná esence. Je to směr, kterým jdeš a způsob, jakým dosahuješ toho, po čem toužíš

Díky ikigai koučinku se tohle všechno promění v něco uchopitelného, o co se můžeš kdykoliv pevně opřít. Získáš vnitřní stabilitusebedůvěru.

Často se doslova honíme za výsledky a úspěchem a zapomínáme žít. Praktikujeme "AŽPAKY"... AŽ budeme mít výsledky, můžeme konečně žít své ikigai.

Jestli se všemožně snažíš, aby to už konečně fungovalo...naprostá většina tvého času jde do tvé práce a jsi z toho často a dlouhodobě vyčerpaná, něco je špatně. To přece není smyslem tvého života, že ne?

Co je IKIGAI koučink?

Ikigai koučink je komplexní nástroj, který hloubkovým sebepoznáním a rozvíjením tvého potenciálu vede ke zvýšení sebevědomí, posílení sebedůvěry a ukáže ti směr tvé životní cesty. Odkryje tvé opravdové dary a odhalí místa, kde nejsi sama sebou.

Společně budeme ikigai objevovat laskavě a zároveň akčně. 

DĚLEJ, CO MILUJEŠ
VYUŽÍVEJ TO, V ČEM VYNIKÁŠ
POMÁHEJ SPOLEČNOSTI
DOSTÁVEJ ZA TO ZAPLACENO

ŽIJ SVÉ IKIGAI

Co ti IKIGAI koučink přinese?

 • Uvidíš svoji hodnotu - už nebudeš mít tendenci porovnávat se s ostatními a hledat návody na úspěch
 • Objevíš svůj potenciál a ujasníš si směr, jakým se profesně ubírat
 • Najdeš své funkční modely chování, které vedou k úspěchu
 • Ukotvíš se sama v sobě i ve své práci a budeš jasně vědět, jaké kroky dělat
 • Dostaneš do života i práce víc lehkosti a radosti - konec dřiny a přehnaného snažení
 • Budeš jasně vědět kdo jsi a co přinášíš světu - autenticky a bez tlaku
 • Dokážeš rozpoznávat co s tebou je/není v souladu, a tak budeš přesně vědět, kam investovat svůj čas i peníze
 • Nebudeš ztrácet čas něčím, co je mimo tvoje ikigai
 • Odneseš si svůj osobní IKI-book (online verze) se všemi poklady, které společně objevíme. 
 • Na konci procesu zkonkretizujeme IKI-diagram a tvoji IKIGAI mantru, která vyjadřuje tvoji esenci a snadno tě ve vteřině dostane do tvé síly a autenticity

CHCEŠ ZNÁT SVÉ IKIGAI?

Jak to probíhá?

 • Vybereš si termín 20 min. konzultace zdarma, kde zmapujeme tvoji aktuální situaci, cíle a potřeby.
 • Pokud nám to oboustranně bude ladit, domluvíme se konkrétně na praktických detailech spolupráce (termín, technikálie, individuální potřeby,...)
 • Budeme se scházet online 1x14 dní (po domluvě je možné interval zkrátit).
 • Celkem nás společně čeká 5 tématických setkání. Jedno setkání trvá 1 hodinu.
 • Dostaneš přístup do našeho společného sdíleného dokumentu (IKI-booku), kde budeš mít vše přehledně zapsané, včetně doplňujících otázek, které si po sezení budeš samostatně zpracovávat. To nám umožní jít opravdu do hloubky. Společně tím vytvoříme i finální výstup z ikigai koučinku, abys měla možnost se tam kdykoliv vracet.
 • Na konci koučinkového programu zhodnotíme naplnění cílů a další společné možnosti. Ráda zůstávám se svými klientkami i nadále v kontaktu.

IKIGAI KOUČINK

5 ONLINE SETKÁNÍ

spolupráce cca 2,5 měsíce

Cena: 15 000,-

Cena: 12 500,-

Pokud máš nějaké dotazy, můžeme je probrat na úvodní konzultaci zdarma, nebo mi napiš
e-mail na aneta@jsemmagneticka.cz. Ráda odpovím.

Reference

“Očekávala jsem, že si ujasním svoji business cestu a najdu řešení na moje krizové období. Našla jsem víc než to, našla jsem sebe a svoje silné stránky. Pojmenovala si svoje slabé stránky a koukat se na ně z jiného pohledu. Vím co chci, kdo jsem a jak se dokážu seberealizovat. Mám plán a hlavně tomu všemu věřím. Odnáším si hodně informací, hodně aha momentů a hlavně další spolupráci, navazuji na další koučinkový program. Byla to moje druhá zkušenost s individuálním programem a nezávazných online schůzek několik. Vždy mi tam něco chybělo, to „magnetické“ co Anet má. Líbí se mi, že Anet je zaměřená jak na budování business cesty, tak na hledání sama sebe. Oceňuji přidanou hodnotu v osobním přístupu, porozumění, pochopení, přirozenosti a lidskosti. Opravdu se jedná o individuální program, šitý na míru. Tato spolupráce mi dodala sílu, sebevědomí a dokázala mi rozluštit to, kdo jsem a čím jsem výjimečná.”
Lída Procházkováwww.hoscol.com
"Cesta, kterou jsem s Anet prošla mi pomohla nejen v osobní rovině, ale také v té pracovní. Posunula jsem se v práci se svými klienty, uvědomila jsem si, kde jsou mé silné stránky, díky kterým mohu inspirovat lidi okolo mě na jejich cestě. Jasně jsem si vymezila a definovala, co svým klientům chci jako kraniosakrální terapeut předat, co jim mohu nabídnout a v čem jim já mohu pomoci díky své jedinečnosti. Díky naší spolupráci jsem se zamyslela nad tím, jaký život chci skutečně žít. Co dělám pro sebe a co pro spokojenost ostatních.

Během procesu objevení ikigai jsem ze sebe setřásla mnohá stará a nefunkční přesvědčení a spousty jsem si jich uvědomila pro další práci na sobě. Dovolila jsem si věci, které jsem pohřbila tak hluboko v sobě, že jsem úplně zapomněla, jak obrovskou součástí mě jsou. Byla to objevná cesta, která mi otevřela mnoho nových možností. Odnáším si vědomí, že má rozhodnutí čekají skutečně jen na mě, motivaci do dalšího seberozvoje a pocit ukotvení ve vlastním životě.

Moje cesta za poznáním ikigai s Anet předčila veškerá má očekávání, byla to cesta, která mě přinutila se smát i brečet a postavit se čelem svým strachům a blokům. Anet pro každou konzultaci vytvořila příjemný, bezpečný prostor pro velmi intenzivní práci na sobě. Díky Anet jsem si opět vzala zpět kus sebe!"
Karolína Pavlíkováwww.full-life-hk.cz
"Anet je opravdu milá a podporující. Je vidět, že ví, co dělá. Její srdečnost a podpora přesahuje rámec IKIGAI koučinku. Má přehled a dokáže poukázat na věci, které jsem sama neviděla. Zaměřit se na to, co mi neslouží a pomocí určitých metod to postupně dostat ze života pryč a nahradit funkčními věcmi. Do IKIGAI koučinku jsem šla proto, že jsem necítila v životě naplnění. Už jsem konečně chtěla najít to svoje poslání a začít ho žít. Anet mi pomohla být k sobě laskavější, netlačit tolik na výkon a uvědomit si, že hnát se za dokonalostí je nereálné. Pomohla mi ujít velký kus na cestě za sebepřijetím. Díky IKI-booku, který je součástí IKIGAI koučinku, si člověk zvědomí spoustu věcí a má je v ucelené, kdykoli dostupné formě. Mně se díky tomu hezky propojily i všechny možné psycho-testy a znalosti z minulosti. Děkuji Anet, že tak hřejivě záříš a svoji práci děláš srdcem:)"
Iveta Hrdličkováwww.ivetahrdlickova.cz
"Moje najväčšie očakávanie bolo dozvedieť sa niečo o sebe a taktiež spoznať samu seba. Naučiť sa postaviť za seba a držať sa toho, kto som. Najväčší prínos ikigai koučingu vidím v pochopení, čo je v živote dôležité. V utriedení myšlienok o sebe o tom, kto som. Oslobodenie svojho ja od vplyvu ostatných, väčšie sebavedomie a starostlivosť o seba, vďaka ktorej dokážem lepšie znášať stres. Nakoniec to vyvrcholilo v tom, že som začala vnímať seba, čo chcem ja a nie čo chce niekto iný a taktiež v zmierení sa so sebou aká som a prijatí seba. Tým pádom sa celý život obrátil narubi a ja som začala byť spokojná a šťastná sama so sebou, sebavedomá a zmierená s minulosťou."
Nikola Tulisová
"Milá Anetko, jsem nadšená z našeho společného IKI koučinku. Pomohla jsi mi otevřít oči. Mám pocit, že jsem snad žila někde na Marsu nebo dosud jen spala. To, co jsem díky Tvým otázkám, laskavému a přitom pevnému vedení zjistila, je pro mě obrovské WAU. Teď už vidím to své IKI každý den kolem sebe. Mám svou kotvu nejen pro své podnikání, ale i pro svůj osobní život. Pro mě nádherný pocit, že i když sejdu z cesty, tak už vím, kam se vrátit. Anet, moc Ti z celého srdce děkuji."
"Do ikigai koučinku jsem vstupovala v době, kdy jsem si potřebovala ujasnit směr a konkrétní kroky na své podnikatelské cestě. Tříměsíční individuální spolupráce s Anet byla nádherným dobrodružstvím a naprosto předčila má očekávání. Anet mi po celou dobu držela a vytvářela prostor pro nové možnosti i ne-možnosti 😉. Neustále a laskavě mě vracela k sobě – co já teď skutečně potřebuji, co je „to moje“. Svou usměvavou energií mě zároveň podporovala v akčních krocích. A že jich bylo! 😊 Nejdůležitější pro mě bylo uvědomění, v čem přesně tkví mé poslání, JAK jej mohu ve svém každodenním životě i podnikání prakticky naplňovat a jak k tomu využívat a propojovat své dary, talenty a zkušenosti. Koučink s Anet určitě doporučuji. Pokud do toho půjdete naplno, připravte se, že se budou dít věci 🤩"
Jitka Tůmováwww.jitkatumova.com
"Do procesu Ikigai s Anet jsem vstupovala s tím, že potřebuju to pomyslné „CVAK“, kdy dílky skládačky konečně zapadnou a vytvoří jasný celistvý obraz... Své Ikigai jsem si dělala dříve i sama. Věděla jsem, co mám ráda. Uvědomovala si, co mi jde. Viděla jsem, že mé dary druhým pomáhají. Měla jsem představu a zkušenost s placenou službou, kterou na základě toho můžu nabízet... Ale pořád to nebylo „ONO“ Nešlo mi to celé uchopit tak, aby mi v tom bylo dobře, dávalo mi to smysl a frčelo to s lehkostí... V průběhu procesu s vedením Anet se tvořila linka, jasnější struktura a na konci to do sebe celý konečně zapadlo. Bylo to tam. Moje IKIGAI, esence, podstata!!!!! Takže pokud jste někdo v chaosu, rozhodně doporučuju. Ukotví vás to, ujasní a nakopne k akci."
MUDr. Kateřina RainKřižovatky života
"Před tím než jsem začala s kurzem od Anetky, než jsem poznala, co to je IKIGAI, tak jsem nedokázala vůbec definovat, kdo jsem a co chci. Myslela jsem si, že moje silné stránky jsou nedostatečné, že nejsou hodnotné. Neměla jsem žádnou sebejistotu. Díky kurzu se mi tohle všechno podařilo odhalit. ✨ Teď vím, jaké předpoklady mám a umím si jich vážit. Umím se ocenit, umím si naslouchat. A to jenom díky Anetce, která je skvělá lektorka a také podpora. 😊 Kdykoliv jsem se s ní mohla o všem poradit, vyslechla mě a dala mi dostatečnou podporu, která mi někdy chyběla. Vše co jsme v rámci kurzu dělaly bylo přirozený a autentický. Anet mě do ničeho nenutila, neříkala mi, co mám a co nemám dělat. Vše jsme dělaly podle pocitu. Chci tímto ještě jednou Anet poděkovat, že mi pomohla objevit moje IKIGAI. ❤️."
Autorka projektu terapie pohybemwww.instagram.com/terapiepohybem

Pro koho je IKIGAI koučink?

Pro ženy, které chtějí objevit své poslání, dary a talenty

 • připadají si v práci nedoceněné
 • chybí jim smysl v tom, co běžně dělají
 • zjistily, že zaměstnání není pro ně a chtějí mít svůj projekt
 • hledají to "své téma", své dary a silné stránky
 • mají pocit, že nevyužívají svůj potenciál
 • chtějí dělat smysluplnou práci, která má hodnotu i pro ostatní lidi
 • připadají si obyčejně a nezajímavě
 • i když touží po vlastním projektu, nevěří si v tom
 • potřebují si svobodně organizovat svůj čas
 • chtějí se prosadit a být prospěšné společnosti
 • vidí velký přínos v hloubkovém sebepoznání

Pro podnikatelky, kterým chybí sebejistota a lehkost

 • stále je přepadají pochyby o sobě
 • potřebují najít sebe, aby mohly být samy sebou i v roli podnikatelky
 • v podnikání se hledají, a nemají výsledky, jaké by chtěly
 • často se na podnikatelské cestě zasekávají
 • hodně pracují, jako by si musely všechno vydřít a zapomínají na sebe a své opravdové "PROČ"
 • absolvují spoustu kurzů, ale potřebují se už konečně opřít hlavně o sebe a své dary
 • necítí se jako ženy-podnikatelky sebejistě
 • chtějí, aby je práce nabíjela, a ne vyčerpávala
 • mají touhu sebevyjádření, ale hledají "JAK"
 • vidí velký přínos v hloubkovém sebepoznání

Našla ses v tom? A chceš se najít i ve svém životě?

Rezervuj si úvodní konzultaci zdarma a můžeme začít.

ZKOMBINOVAT DARY, VÁŠEŇ A PŘÍNOS DRUHÝM
JE PŘÍMÁ CESTA K BOHATSTVÍ.