Koučink balíček

3 individuální online setkání

Jak to probíhá?

 • Potkáváme se online 1 x týdně
 • První setkání je na 1,5 hodiny a obsahuje 30 minut zdarma, kde zmapujeme tvoji aktuální situaci a očekávání
 • Další 2 setkání trvají vždy 1 hodinu
 • Věnujeme se tématu, které je pro tebe aktuální, a ve kterém se chceš posunout

Kdy je tato forma spolupráce ideální?

 • Chceš si ujasnit konkrétní téma
 • Skáčeš z jednoho na druhé a nevíš, co konkrétně teď dělat
 • Potřebuješ si ujasnit svůj směr
 • Vnímáš, že sama sebe brzdíš v úspěchu a už to tak nechceš
 • Nedaří se ti dosahovat výsledků, i když se fakt snažíš
 • Potřebuješ se na svou situaci podívat z nahledu a najít řešení
 • Potřebuješ laskavé "nakopnutí" a podporu

KOUČINK BALÍČEK

3 x 1 hodina + 30 minut zdarma v rámci úvodního setkání

Cena: 9 000,-

Cena: 7 500,-

* Pokud potřebuješ částku rozdělit na 2 splátky, napiš mi e-mail.

Reference

"Po počáteční euforii jsem byla v koncích a hledala jsem někoho nebo něco co mě posune dal. Měla jsem málo sebevedomi a nevěřila jsem si. Potřebovala jsem pomoci, ujasnit si kdo jsem a co nabízím. Sama jsem to nedokázala. Aneta mě poštouchla přesně tam, kam jsem potřebovala. Dala mi sílu věřit si. Ukázala mi, jak přemýšlet jako podnikatelka. Pomohla mi specifikovat moji nabídku. Nejlepší na tom bylo, ze nakonec jsem to všechno zvládla já sama. Mohla jsem někomu zaplatit, ať mi udělá hezky web. Ale s pomoci Anety a jejího vedení jsem vše dala dohromady sama. Můj web moje nabídka je teď přesně taková jakou jsem ji chtěla. Vychází z mého srdce, jsem to já a moje dovednosti. A navíc to mam podvečerní od profesionála od Anet. To mi dává jistotu a sílu jít s tím do světa. To je pro mě důležité. Už se nebojím. A za to Anet moc dekuji. Je mi lito, ze už to skončilo. Ale vím, ze to co potřebuji už mam a vím a ze jako deti musí jednou odejít od mámy, i já musím teď jít dal. Teď si odnáším to, pro co jsem si přišla: sebevědomí, myšlení podnikatelky, víru sama v sebe, svoji magnetickou nabídku, chuť jít s ní do světa a byznys plán. Už vím, jak dál a nejlepší je, že už se nebojím postavit sama za sebe."
Zuzana Říhováwww.kudrnatamama.cz
"Moje očekávání bylo, že mi Aneta pomůže konstruktivně se podívat jak mám nastavené podnikání a na co je potřeba se více zaměřit, a to se naplnilo. Aneta mě podpořila v tom jít do akce a cíleně mluvit ke svým spřízněným klientům. Ujasnit si v čem jim já mohu pomoci. Změnila se mi cílová skupina klientů a navýšila se mi klientela. Ze spolupráce si odnáším, jak je moc fajn spolupráce a jak je důležitá, když máte někoho kdo má zkušenosti a podnikání jde potom lehčeji. Nejsem na to sama a vše je řešitelné. A tam kde jsem na začátku měla pocit, že nemám co konkrétně předat, že všichni všechno ví, tak jsem o sobě zjistila, že je to jinak a že opravdu každý je specifický, i já. Vnímám lehkost a vím, že i já mohu mít spřízněné klienty se kterými je sezení opravdu v lehkosti, radosti, hravosti a v souladu s moji povahou. Děkuji za to Anetko."
Kateřina Hrbáčkováwww.najdisveja.cz
"Anet je opravdu milá a podporující. Je vidět, že ví, co dělá. Její srdečnost a podpora přesahuje rámec IKIGAI koučinku. Má přehled a dokáže poukázat na věci, které jsem sama neviděla. Zaměřit se na to, co mi neslouží a pomocí určitých metod to postupně dostat ze života pryč a nahradit funkčními věcmi. Do IKIGAI koučinku jsem šla proto, že jsem necítila v životě naplnění. Už jsem konečně chtěla najít to svoje poslání a začít ho žít. Anet mi pomohla být k sobě laskavější, netlačit tolik na výkon a uvědomit si, že hnát se za dokonalostí je nereálné. Pomohla mi ujít velký kus na cestě za sebepřijetím. Díky IKI-booku, který je součástí IKIGAI koučinku, si člověk zvědomí spoustu věcí a má je v ucelené, kdykoli dostupné formě. Mně se díky tomu hezky propojily i všechny možné psycho-testy a znalosti z minulosti. Děkuji Anet, že tak hřejivě záříš a svoji práci děláš srdcem:)"
Iveta Hrdličkováwww.ivetahrdlickova.cz
"Môj prvý reálny biznis one to one koučing. Vedela som, že vždy najviac pomáha individuálna spolupráca a pri Anet sa mi to potvrdilo na 100%. Mala som chaos v sieťach, totálne som netušila ako to zjednodušiť a na čo sa sústrediť aj napriek tomu, že sa poznám a viem sa nacítiť na to čo chcem tu som sa už totálne stratila. A vďaka Anet mám jasno. Koučing bol perfektný, Anet má skvelú, príjemnú a chápavú energiu a to som potrebovala. Zároveň je aj veľmi sympatická a vždy ide cestou čo chce klient. Nepresadzuje si čo si ona myslí že by malo byť správne ale čo chce klient a tak by to malo byť. Niekedy sme šli aj do mentoringu no aj to som pre svoj biznis potrebovala. Veľmi sa mi páčili aj materiály a celý priebeh koučingu, na každé stretnutie som sa tešila. A hlavne sa mi konečne rozjasnilo čo to je definovať si ideálneho klienta fakt do hĺbky a ako to prepojiť s biznisom, ponukami webom atď. Takýto komplexný pohľad odporúčam každému a určite v budúcnosti rada opäť využijem služby Anet."
Janka Bašistováwww.biankanotesbyjanka.sk

ZKOMBINOVAT DARY, VÁŠEŇ A PŘÍNOS DRUHÝM
JE PŘÍMÁ CESTA K BOHATSTVÍ.