MAGNETICKÝ START PODNIKÁNÍ

Koučinkový program

Je program vhodný pro tebe?

Za mě ANO, pokud:

 • chceš rozjet své vlastní podnikání
 • potřebuješ si ujasnit a zkonkretizovat své podnikatelské téma a přesně vědět, kdo v něm jsi ty
 • chybí ti specifikace tvého ideálního klienta, nebo se nedaří ti nedaří být na něj napojená (potřebuješ se na něj víc naladit)
 • nemáš svoji silnou vizi (je rozdíl mezi vizí, kterou vymyslí hlava a vizí, která opravdu vychází z tebe)
 • nevíš, jaký obsah máš tvořit, aby byl lákavý pro tvé ideální klienty
 • nevíš, jaké konkrétní kroky dělat v praxi, zkoušíš, ale nejsi si jistá, jestli je to "to ono"
 • chybí ti konkrétní plán pro tvou cestu seberealizace
 • chceš zároveň pracovat na svém žensko-podnikatelském mindsetu
 • chceš si konečně dopřát individuální péči, vedení a podporu
 • jsi odhodlaná udělat pro sebe a svou seberealizaci maximum

Pojď si stoupnout naplno do své role podnikatelky
a buď hrdá na to, že svými dary obohacuješ svět.

Proč individuální koučinkový program?

Věnujeme se jen tobě a stavíme základy tvého osobitého magnetického podnikání. Klasické online programy obsahují široké portfolio možností a hodně informací, které pro tebe vůbec nemusí být relevantní. Koučinkový program je jiný - nemusíš sledovat spoustu videí, abys našla to, co sedí tobě. Půjdeme rovnou k tomu, co je vhodné pro tebe. Není čas ztrácet čas.

Cestou budeme odchytávat omezující přesvědčení a limity, které se ti budou v souvislosti s podnikatelskou cestou objevovat. To je velká výhoda individuální spolupráce.

Mít vedle sebe někoho, kdo se dívá z nadhledu a vidí možnosti, ti ohromně ušetří čas (a ve finále i peníze). Kontinuální prací budeme posilovat tvé sebevědomí, sebehodnotu a sebejistotu. Vlivem omezujících přesvědčení totiž často nevidíme řešení ani tam, kde se přímo nabízí. 

Jak koučinkový program probíhá?

 • Vybereš si termín 30 min. konzultace zdarma, kde si poslechnu tvůj příběh a zmapujeme tvoji aktuální situaci a potřeby
 • Pokud nám to oboustranně bude ladit, domluvíme se konkrétně na praktických detailech spolupráce (termín, technikálie, individuální potřeby,...)
 • Budeme se scházet online 1x14 dní (po domluvě je možné interval zkrátit)
 • Jedno setkání trvá 1 hodinu
 • Dostaneš přístup do své složky na google disku, kde budeš mít podklady ve formě pracovních listů pro každé setkání. Z nich budeme během koučinku vycházet. To nám umožní jít opravdu do hloubky a nastavit tak funkční základy pro tvé podnikání, na které budeš schopná snadno navázat na své další cestě. Společně tím vytvoříme finální výstup z koučinkového programu, abys měla v ruce konkrétní návod. Příprava na každé setkání ti zabere cca 2 hodiny.
 • Na konci koučinkového programu zhodnotíme naplnění cílů a další společné možnosti. Ráda zůstávám se svými klientkami i nadále v kontaktu.

Co ti individuální program přinese?

 • Pojmenuješ si své darypropojíš je se svým podnikáním
 • Budeš přesně vědět - CO děláš, PRO KOHO to děláš a JAK to děláš
 • Získáš podnikatelské sebevědomí, a proto v práci budeš cítit lehkost a radost
 • Budeš si sama sebou a svým podnikáním bytostně jistá, protože najdeme to, co vychází z tebe
 • Nebudeš potřebovat absolvovat desítky kurzů, abys měla pocit, že už teda umíš a víš dost
 • Budeš se věnovat svému poslání a každý večer se budeš těšit na další pracovní den
 • Budeš mít v ruce svůj podnikatelský plán, který tě povede a nebudeš stále hledat návody někde venku

MAGNETICKÝ START PODNIKÁNÍ

5 ONLINE SETKÁNÍ

spolupráce cca 2,5 měsíce

Rámec koučinkového programu:

Úvodní online setkání v délce 20 minut zdarma
1. setkání:
Uchopení a konkretizace podnikatelského tématu v souladu s tím, kdo jsi
2. setkání: Definice tvého srdcového klienta a naladění se na něj
3. setkání: Forma a způsob tvého podnikání | Konkretizace magnetické nabídky
4. setkání: Nastavení osobní vize jako vnitřního motivátoru a kompasu
5. setkání: Akční kroky a podnikatelský plán

Cena: 15 000,-

Cena: 12 500,-

V průběhu programu se držíme těchto základních oblastí, které jsou stěžejní pro tvou roli podnikatelky a pro nastavení funkčního podnikání. Protože ale hlavní přínos vidím právě v individuálním přístupu, budeme ad hoc reagovat na to, co se bude v průběhu objevovat.

Pokud máš nějaké dotazy, můžeme je probrat na úvodní konzultaci zdarma, nebo mi napiš e-mail. Ráda odpovím.

Reference

"Po počáteční euforii jsem byla v koncích a hledala jsem někoho nebo něco co mě posune dal. Měla jsem málo sebevedomi a nevěřila jsem si. Potřebovala jsem pomoci, ujasnit si kdo jsem a co nabízím. Sama jsem to nedokázala. Aneta mě poštouchla přesně tam, kam jsem potřebovala. Dala mi sílu věřit si. Ukázala mi, jak přemýšlet jako podnikatelka. Pomohla mi specifikovat moji nabídku. Nejlepší na tom bylo, ze nakonec jsem to všechno zvládla já sama. Mohla jsem někomu zaplatit, ať mi udělá hezky web. Ale s pomoci Anety a jejího vedení jsem vše dala dohromady sama. Můj web moje nabídka je teď přesně taková jakou jsem ji chtěla. Vychází z mého srdce, jsem to já a moje dovednosti. A navíc to mam podvečerní od profesionála od Anet. To mi dává jistotu a sílu jít s tím do světa. To je pro mě důležité. Už se nebojím. A za to Anet moc dekuji. Je mi lito, ze už to skončilo. Ale vím, ze to co potřebuji už mam a vím a ze jako deti musí jednou odejít od mámy, i já musím teď jít dal. Teď si odnáším to, pro co jsem si přišla: sebevědomí, myšlení podnikatelky, víru sama v sebe, svoji magnetickou nabídku, chuť jít s ní do světa a byznys plán. Už vím, jak dál a nejlepší je, že už se nebojím postavit sama za sebe."
Zuzana Říhováwww.kudrnatamama.cz
"Moje očekávání bylo, že mi Aneta pomůže konstruktivně se podívat jak mám nastavené podnikání a na co je potřeba se více zaměřit, a to se naplnilo. Aneta mě podpořila v tom jít do akce a cíleně mluvit ke svým spřízněným klientům. Ujasnit si v čem jim já mohu pomoci. Změnila se mi cílová skupina klientů a navýšila se mi klientela. Ze spolupráce si odnáším, jak je moc fajn spolupráce a jak je důležitá, když máte někoho kdo má zkušenosti a podnikání jde potom lehčeji. Nejsem na to sama a vše je řešitelné. A tam kde jsem na začátku měla pocit, že nemám co konkrétně předat, že všichni všechno ví, tak jsem o sobě zjistila, že je to jinak a že opravdu každý je specifický, i já. Vnímám lehkost a vím, že i já mohu mít spřízněné klienty se kterými je sezení opravdu v lehkosti, radosti, hravosti a v souladu s moji povahou. Děkuji za to Anetko."
Kateřina Hrbáčkováwww.najdisveja.cz
"Môj prvý reálny biznis one to one koučing. Vedela som, že vždy najviac pomáha individuálna spolupráca a pri Anet sa mi to potvrdilo na 100%. Mala som chaos v sieťach, totálne som netušila ako to zjednodušiť a na čo sa sústrediť aj napriek tomu, že sa poznám a viem sa nacítiť na to čo chcem tu som sa už totálne stratila. A vďaka Anet mám jasno. Koučing bol perfektný, Anet má skvelú, príjemnú a chápavú energiu a to som potrebovala. Zároveň je aj veľmi sympatická a vždy ide cestou čo chce klient. Nepresadzuje si čo si ona myslí že by malo byť správne ale čo chce klient a tak by to malo byť. Niekedy sme šli aj do mentoringu no aj to som pre svoj biznis potrebovala. Veľmi sa mi páčili aj materiály a celý priebeh koučingu, na každé stretnutie som sa tešila. A hlavne sa mi konečne rozjasnilo čo to je definovať si ideálneho klienta fakt do hĺbky a ako to prepojiť s biznisom, ponukami webom atď. Takýto komplexný pohľad odporúčam každému a určite v budúcnosti rada opäť využijem služby Anet."
Janka Bašistováwww.biankanotesbyjanka.sk

ZKOMBINOVAT DARY, VÁŠEŇ A PŘÍNOS DRUHÝM
JE PŘÍMÁ CESTA K BOHATSTVÍ.