Workbook sestavený podle tvého archetypu

Aktivační workbook

pro tvůj archetyp

1. Udělej si zdarma test archetypu a zjisti, v jaké fázi se právě nacházíš.

2. Pořiď si aktivační workbook pro svůj archetyp a posuň se v podnikání i svém mindsetu

Workbook přesně sestavený pro tvůj archetyp. Není to o čtení dalších mouder a informací, ale je to o Tobě! Získáš nástroj, který tě otázkami, cvičeními a nástroji povede ke tvé podstatě. Právě tam je totiž tvá síla, na které budeš stavět své vlastní podnikání. A to tak, aby ti přinášelo radost, svobodu a naplnění ze seberealizace. Nehledáme totiž "jen nějakou další práci", stavíme něco, co bude bytostně sedět právě tobě. 

Workbook je ve formátu pdf a po zaplacení objednávky přijde na e-mail.

Workbook není jen tak pro někoho

Je pro ženu, která stejně jako "Bejby", nechce sedět v koutě! Pro ženu, která má odhodlání vzít život do svých rukou. Pro ženu, která miluje sebezpoznávání a svůj vlastní rozvoj a je ochotná objevovat své skryté dary, ale i limity. Nejsi "jen tak někdo?"

↓↓↓

Udělej si zdarma test archetypu. Po dokončení testu se ti zobrazí nabídka s konkrétním workbookem.

AKTIVAČNÍ WORKBOOK

pro tvůj archetyp

430,-

Aktivační workbook
si koupilo už
0 akčních žen.

Reference k workbooku

"Je to super nástroj, jak si uvědomit, co člověk dělá a jak by to neměl dělat a přehodnotil i svůj nynější stav. Doporučila bych ho každé podnikatelce i nepodnikatelce nebo začínající podnikatelce. Já, co ho mám, od té doby se jenom usmívám. Fakt mi hodně pomáhá. Děkuji za tebe, že jsi mi přišla do života.❤️"
Baru LenzováMake-up artist
"Už delší dobu jsem hledala něco, nad čím si nenásilně sednu - kdykoliv budu chtít. Až se budu cítit přehlcená, kdykoliv to budu moct přerušit a později se k tomu vrátit. To jsem našla ve tvém worbooku, na kterém jsem pracovala v průběhu celého víkendu a mohu říct, že to bylo přesně něco, co jsem hledala. Nedokázala jsem si ucelit svoji vizi, směr a srdcového zákazníka. Je toho najednou jednoduše tolik, že se nedokážu soustředit na to hlavní. Řeším spoustu nových věcí, problémů a překážek, které mi berou spoustu energie. Berou mi lehkost, která mi v podnikání chybí. Díky tomuto workbooku jsem se konečně dokázala zastavit a uceleně se sama na sebe a na to, co vyzařuji, podívat. Uvědomit si, co vlastně dělám špatně, a co dělám na sílu. Vypadá to, že jsem konečně dokázala ucelit svůj směr a srdcového zákazníka."
Jana KostohryzováPoklady Země
"S workbookem se mi pracuje skvěle, vše je krásně popsané a když něčemu nerozumím, tak je mi to rychlé a dobře vysvětleno. Pomohl mi, pochopit že to co dělám běžně každý den je to co mě pomáhá v podnikání. Do teď jsem si myslela že musím dělat něco navíc. Určitě si ho kupte, je to skvělá investice do sebe sama."
Hana Seidlmanová www.flexihubnuti.cz/hana
"Už tady 2 hodiny vyplňuji workbook 🙈😄😇😍… a řeknu Vám, že tohle je síla… ani nechápu co moje ruka píše, co mi jde do myšlenek… Už když jsem si tohle kupovala, jsem si říkala, že to máte levné, než na co jsem zvyklá u mých oblíbených mentorek a koučů (hodně to se mnou rezonovalo), avšak je to dostupné pro všechny 😇… to je super. Rodí se tady něco velkého… nedá mi to spát, otevřela jsem něco, co se mnou TOTÁLNĚ REZONUJE!!!"
BáraEnergetický interiérový design
"S workbookem se pracuje naprosto jednoduše. Začala jsem psát, jako blázen 😁. Pomohl mi ukotvit své já a najít své niche. Pokud řešíte rozjezd vlastního businessu, neváhejte a jděte do něj. Vyzkoušela jsem x věcí, ale jedině tenhle workbook mě "donutil" jít do akce."
Petra

KDO JSEM?

Jsem Aneta Uhrová, byznys a ikigai koučka pro ženy, které touží po seberealizaci. Pomáhám ženám postavit se do své síly, aby žily v souladu se sebou a tvořily si svůj snový život.

Osobnímu rozvoji se věnuji už více než 10 let. Absolvovala jsem certifikovaný life koučinkový výcvik, výcvik ikigai koučinku a mnoho dalších vzdělávacích kurzů z různých oblastí, které ve své práci s klientkami uplatňuji. Jsem také spoluautorkou metodiky emočních úrovní, ze které často vycházím. Největším učitelem jsou mi ale moje vlastní zkušenosti a praxe. Věřím, že každá žena si zaslouží cítit vnitřní svobodu, a to je hnacím motorem pro moji práci.

Vítám tě na magnetické cestě.